SOS Indonesie

SOS Indonesie

Jejich starostí je postavit sněhuláka. Tou naší postavit se za ochranu přírody.

194 913 Kč 
250 000 Kč

Komu váš dar pomůže?

Komu váš dar pomůže?
Příroda

Arktida je jednou z posledních oblastí nedotčené přírody. Pod ledem jsou vody kypící životem, na kterém hoduje mnoho úžasných živočichů, jako jsou velryby, sviňuchy, tuleni, lední medvědi či mořští ptáci. Většinu z těchto druhů nikde jinde na světě nenajdete.

Darujte

Zvířata

Deštné pralesy jsou domovem tisíců druhů rostlin, živočichů a hmyzu, z nichž mnohé jsme dosud ani neobjevili. Žije zde několik milionů lidí, kteří jsou v důsledku kácení vyháněni ze svých domovů a přicházejí o možnost obživy. Přesto se jejich množství každým dnem zmenšuje.

Darujte

Lidé

Prosazujeme snižování emisí skleníkových plynů na celosvětové i národní úrovni, zastavení kácení pralesů i férové financování adaptací na změnu klimatu. V České republice prosazujeme především rychlé nahrazení uhlí (které je odpovědné za většinu tuzemských emisí) čistými zdroji.

Darujte

Marta Kubišová

"O Greenpeace vím, že je celosvětovou uznávanou organizací, která si zasluhuje respekt a snažím se ji podporovat dle svých možností. Lidé v Greenpeace se obětují za každého z nás při záchraně živých tvorů a ochraně přírody na celé planetě."

Darujte i Vy!

Darujte pravidelně

Darujte pravidelně

Postavte se proti zločinům páchaným na životním prostředí po celém světě. Společně budeme pokračovat v ochraně Arktidy, pralesů a života v oceánech. Chceme férovější energetiku a životní prostředí bez toxických látek. Jdeme do toho?

Můj dar bude

250 Kč 300 Kč 500 Kč 650 Kč 1000 Kč Jiná částka:  Kč

Kontaktní údaje

Způsob platby daru

          Nepřekročte platnost karty!

Greenpeace ČR využívá darovací portál DARUJME.CZ. Kliknutím na tlačítko "Darovat nyní" souhlasíte s provozními podmínkami.